Psoas release met klankschalen
Kalmeer je zenuwstelsel door de Psoas Release met klankschalen. Ervaar dat de extra diepe ontspanning van een klankbad verzorgd door Jamy.


Tijd en locatie
04 dec 2026, 19:00 – 22:00
Paulushoef, Sonniuswijk 42, 5691 PE Son, Nederland
Over het evenement
Wat gaan we doen?
De Psoas is de bron van vitaliteit, intuïtie en levensenergie.
Laat de ontspanning terugkeren in jouw hele lichaam. Ervaar de volle aanwezigheid in jezelf door de release van deze overlevingsspier.
Tijdens deze avond zorgen we ervoor dat je meer bewustzijn krijgt over de Psoas-spier. Daarnaast gaan we aan de slag met praktische oefeningen om meer veerkracht en ruimte te creëren in je bekkengebied. We bouwen spanning op in de benen en brengen een natuurlijk trilmechanisme op gang. Dit helpt om overbodige spanning in de Psoas-spier los te laten.
Door deze release ervaren deelnemers mogelijk rust in het hoofd, diep contact met hun gevoel in het lichaam, verbondenheid met hun emoties en gevoelens en veerkrachtigheid, ruimte in het bekkengebied en een verbeterde nachtrust.
Wil je je verder verdiepen?
Bekijk dan ons aanbod voor het Psoas Weekend.
Tickets
Psoas Release klank 4dec26
€ 60,00
Totaal
€ 0,00
